Digital Foundry kontra beta gry Star Wars Battlefront

Trwają beta testy znakomitego Star Wars Battlefront na konsolach stacjonarnych oraz pecetach. Ekipa Digital Foundry z Eurogamer Network zdecydowała się poddać analizie ten tytuł już w tej wersji.

Wersje beta są coraz popularniejsze wśród graczy, również na konsolach stacjonarnych. Absolutnie największe zainteresowanie edycją beta wywołuje gra Star Wars Battlefront. Testy wczesnej wersji przed listopadową premierą trwają w najlepsze, toteż warto jest się przyjrzeć stronie czysto technicznej gry studia DICE.

Jeżeli tylko mowa o grafice komputerowej oraz technikaliach, to absolutnie najlepsi w analizie gier pod tym względem są specjaliści z Digital Foundry. Jest to specjalnie wydzielona grupa programistów Eurogamer Network, która zajmuje się analizą gier wideo pod względem wykonania oprawy graficznej i jej płynności. Na tapetę wzięli oni największą premierę Electronic Arts w tym roku, jak myślicie, jak spisuje się Star Wars Battlefront?

Jeśli mowa o wydajności gry studia DICE, to producenci celują w 60 klatek na sekundę, a założenia są w większości realizowane podczas zabawy. Nawet podczas strzelania z działek wielkiego, kroczącego AT-AT płynność utrzymuje się na poziomie 50-60 FPS, a więc całkiem nieźle. Przetestowano wersję gry na PlayStation 4 i wychodzi na to, że poza mniejszymi problemami z generowaniem małych obiektów tytuł ten radzi sobie całkiem nieźle.

Poniżej możecie zobaczyć filmik Digital Foundry z analizy bety gry Star Wars Battlefront właśnie na konsoli Sony. Oczywiście premiera będzie również na Xbox One oraz pecetach.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=h6937vXQAXA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

The Last of Us: Left Behing – zajrzyjmy za kulisy produkcji

Studio Naughty Dog po raz kolejny zaprasza nas do swojej siedziby. Tym...
Read More