Bloodborne – szczegóły nowej aktualizacji gry i gameplay

Firma From Software planuje dalej aktualizować grę Bloodborne na PlayStation 4. Już 20 listopada pojawi się nowy patch, a dziś dodatkowo możecie zobaczyć gameplay z usprawnionej gry.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące aktualizacji gry Bloodborne na PlayStation 4 od firmy From Software. Najnowszy patch gry pojawi się już 20 listopada i usprawni kolejne elementy tej świetnej gry RPG o wysokim poziomie trudności.

From Software już na początku miesiąca ujawnili, że planują ułatwić graczom dobieranie się w zespoły podczas rozgrywki wieloosobowej. Podobno wielu śmiałków miało problem ze znalezieniem chętnych do wspólnego grania w sieci, zatem teraz pojawi się w grze specjalny NPC, który ułatwi sprawę. Do gry Bloodborne wskoczą również towarzysze sterowani przez samą konsolę, konkretni wojownicy pomogą rozprawić się z trudniejszymi etapami.

Ponadto w sieci został opublikowany krótki materiał wideo przedstawiający zmiany, które wprowadzi rzeczona aktualizacja gry. Jakość filmiku jest raczej średnia, ale nagranie pozwala sprawdzić, o jakich pomocnikach wspomina w oficjalnym komunikacie From Software.

Ponadto warto jeszcze przypomnieć o dodatku Bloodborne: The Old Hunters, który pojawi się na rynku również w wersji pudełkowej. Jeżeli tylko ktoś jeszcze nie zaopatrzył się w pełną wersję Bloodborne, to już w grudniu będzie najlepsza okazja ku temu. Bloodborne: The Old Hunters w pakiecie z pełną wersją gry zapowiada się fajnie. From Software nazywają ten dodatek ”full scale DLC”, a więc możecie liczyć na wielogodzinna rozgrywkę, nową kampanię, lokację oraz potworów.

Oryginalne Bloodborne debiutowało na rynku 25 marca tego roku ekskluzywnie na PlayStation 4. Gra została ciepło przyjęta przez graczy, jej aktualna średnia na serwisie Metacritic to 92 punkty.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=DMZp8kY01jg” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fe7f870bbe6d362d2b9839″]

Written By
More from Patryk

CD Projekt RED koncentruje się na rozgrywce, kwestia rozdzielczości jest zamknięta

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zdecydowali się poświęcić pozostały czas do...
Read More