Call of Duty: Black Ops 3 pojawi się na Xboksie 360 oraz PlayStation 3

PlayStation 3 oraz Xbox 360 are not dead! Tak przynajmniej uważa, Activision zapowiadając Call of Duty: Black Ops 3 również na te konsole.

Najnowsza odsłona Call of Duty od studia Treyarch pojawi się już w listopadzie tego roku na PlayStation 4 oraz Xbox One. W sieci pojawiły się jednak informacje, iż nad edycję Call of Duty: Black Ops 3 na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 pracuje inna ekipa.

black_ops_3

Konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360 otrzymują coraz mniej gier, a więc zapowiedź Call of Duty: Black Ops 3 dla ich użytkowników jest dobrą wiadomością.

Przedstawiciele Treyarch potwierdzają, że nie pracują nad edycją gry na starsze konsole. Tym zajmują się ekipy Beenox oraz Mercenary Technology. Nie jest to nowa sytuacja w branży, kiedy to inne firmy zajmują się edycjami gier na starsze platformy (patrz Forza Horizon 2).

Warto podkreślić, że testy beta Call of Duty: Black Ops 3 odbędą się tylko i wyłącznie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Na targach E3 2015 powinniśmy zobaczyć gameplay z Black Ops 3, za pewne również w wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

[dzięki – http://www.videogamer.com/xbox360/call_of_duty_black_ops_3/news/call_of_duty_black_ops_3_also_coming_to_xbox_360_and_ps3_but_not_wii_u.html]


[interaction id=”55714c2784caec334b3af8ef”]
Written By
More from Patryk

Marvel podpisało umowę z Telltale Games, nowa gra zapowiedziana na rok 2017

Firma Telltale Games słynie z epizodycznych gier przygodowych takich jak The Walking...
Read More