Przejedźmy się po trasach w Project CARS

W sieci pojawiło się wideo przedstawiające trasy z gry wyścigowej Project CARS, która trafi w maju na PS4, Xone oraz PC.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Project CARS zapowiada się bardzo emocjonująco, głównie ze względu na oprawę graficzną, która absolutnie potrafi zachwycić. W sieci pojawiły się kolejne materiały wideo z tego racera, nad którym od dłuższego czasu pracuje firma Slightly Mad Studios.

Filmik przedstawia wiele tras, które pojawią się pełnej wersji gry. Gameplay opublikowano na oficjalnym kanale wydawcy gry, czyli firmy Namco Bandai. Oczywiście na tym krótkim nagraniu nie zostaniemy oprowadzeni po wszystkich zakamarkach każdej z tras, ale twórcy pokrótce przedstawiają nam każdy z obiektów. Jest tutaj mnóstwo zróżnicowania, bowiem gracz na każdym z torów będzie musiał stosować inną taktykę, manewrowanie na zakrętach oraz odpowiednio przygotować samochód do każdego z wyścigów.

Project CARS ma pojawić się w połowie maja na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Warto czekać, bo zapowiada się, że otrzymamy grę wyścigową najwyższej jakości.

[dzięki – YouTube]

Written By
More from Patryk

Przełożono datę premiery dodatku DLC do Lords of the Fallen

CI Games przesunie datę premiery dodatku DLC Ancient Labyrinth do wysoko ocenianej...
Read More