Gears of War 3 i So Many Me już dostępne dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold

Posiadacze konsol Microsoftu oraz abonamentu Xbox Live Gold uzyskali dziś dostęp do kolejnych darmowych gier z lipcowej oferty Games with Gold. Trzeba przyznać, że w tym miesiącu oferta Giganta z Redmond jest ciekawsza od oferty PlayStation Plus.

Oferta Games with Gold, czyli odpowiednik PlayStation Plus, jest znana wszystkim graczom. Co miesiąc Microsoft oraz Sony prześcigają się o to, która oferta będzie lepsza i zawierać będzie lepsze tytuły. W lipcu wyścig ten bez wątpienia wygrała amerykańska firma.

Od dziś wszyscy zainteresowani mogą pobrać na Gears of War 3 na konsole Xbox 360. Tytuł ten zmienił Plants vs. Zombies, które było dostępne do pobrania od początku lipca. Sami przyznacie, że posiadacze Xboksów 360 nie mają na co narzekać.

Zadowoleni powinni być również użytkownicy najnowszej konsoli Microsoftu. Przez cały lipiec w ramach oferty Games with Gold mogą pobrać Assassin’s Creed IV: Black Flag, a od dziś otrzymują również dostęp do So Many Me. Jeśli ktoś nie poznał jeszcze przygód Edwarda Kenwaya, to na pewno nie przepuści okazji, aby wybrać się na darmową wycieczkę na Karaiby.

[dzięki- http://www.gamespot.com/articles/gears-of-war-3-now-free-on-xbox-live/1100-6428934/]

 

More from Mikołaj Ciesielski

E3 2014- Jest nowy gameplay z The Order: 1886!

The Order: 1886 to produkcja studia Ready At Dawn, która trafi wyłącznie...
Read More