Blizzard łata stare gry

Blizzard już lata temu się wsławił wśród swoich fanów tym, że nie zostawiają szybko swojej gry samej sobie. Lata po premierze potrafią bez ostrzeżenia dodać coś do swojej gry lub wrócić do starego kodu i coś poprawić. Nie inaczej stało się i stanie się w tym tygodniu. Aktualizację już dostało Diablo 2, a Warcraft 3 czeka w kolejce.

Od premiery podstawowej wersji Diablo 2 mija już 16 lat! I mimo to, każdy posiadacz gry będzie musiał dzisiaj chwilkę poczekać przy połączeniu z Battle.netem, bo w życie weszła łatka 1.14a, która poprawia błędy występujące podczas gry na najnowszych systemach.

„Długo to trwało, ale dzisiaj wypuszczamy 1.14a dla Diablo II.

Ta aktualizacja się skupia na błędach występujących na współczesnych systemach operacyjnych. Innymi słowy, w końcu możecie się pożegnać ze starusienkimi Mac PowerPC. Z nową aktualizacją przybywa nowy instalator pod Mac OSX.”

Napisali twórcy na swoimi forum. Dodatkowo, oczywiście, podziękowali fanom za wieloletnie wsparcie i zainteresowanie, oraz zapewnili, że nie ustają w walce z oszustami.

Dodatkowo, w ten wtorek zostanie wydana łatka 1.27 do Warcraft 3. Idąc tym tropem można się spodziewać kolejnej zapowiedzi dotyczącej Starcrafta, chociaż w tym wypadku sprawa wygląda trochę inaczej ze względu na żywotność środowiska graczy wokół tej gry.

Written By
More from Bartek Gabiś

Blizzard łata stare gry

Blizzard już lata temu się wsławił wśród swoich fanów tym, że nie...
Read More