PlayStation Plus w kwietniu 2015 otrzyma Whoa Dive! na PlayStation 4

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat gier z oferty PlayStation Plus na kwiecień 2015 roku.

PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.
PlayStation Plus to oferta gier dla PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Na zagranicznych serwisach pojawiły się informacje dotyczące kolejnych gier, które mają wejść w skład kwietniowej oferty PlayStation Plus. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w kwietniu otrzymamy grę Dishonored na PlayStation 3. Dziś poznaliśmy kolejny tytuł na PlayStation 4.

Pracownicy firmy Sony Computer Entertainment w trakcie ostatniego blogcastu wyjawili, że dla konsoli PlayStation 4 przygotowano grę Whoa Dive! (indie). Z pewnością nie będzie to informacja pokrzepiająca, bowiem ten niewielki tytuł był już wcześniej oferowany za darmo dla właścicieli PlayStation Vita (w styczniu). Za grę odpowiada studio Gajin Games, a jego średnia na Metacritic to 72 – może się komuś spodoba.

Nadal czekamy na oficjalny komunikat Sony w sprawie PlayStation Plus na kwiecień 2015 roku. Konkurencyjne Games with Gold prezentuje się bardzo okazale, możecie zagrać między innymi w Assassin’s Creed IV: Black Flag na Xboksie 360. Czekamy na odpowiedź japońskiego koncernu w sprawie PlayStation Plus, bowiem wyraźnie w ostatnich miesiącach forma oferty spada.

[dzięki – http://www.psu.com/news/26336/-PS4-free-game-for-PS-Plus-in-April-2015-revealed]

ps plus wall

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Ghost – weekend z podwójnym XP i masą dodatków

Call of Duty: Ghost zbroi się na kolejny weekend, w którym gracze...
Read More