Alan Wake 2 jest w produkcji? Remedy Entertainment wypowiada się na ten temat

Remedy Entertainment po raz kolejny wypowiada się na temat gry Alan Wake 2. Jeszcze nic nie zostało ustalone, ale produkcja może rozpocząć się już wkrótce.

W sieci pojawiły się informacje odnośnie kontynuacji udanej gry z gatunku horrorów Alan Wake. Twórcy z Remedy Entertainment coraz częściej wypowiadają się ten temat i choć nic jeszcze nie zostało ustalone, to prawdopodobnie gra faktycznie powstaje.

Sam Lake, dyrektor kreatywny Remedy Entertainment, na początku miesiąca powiedział, że Alan Wake 2 powstanie. Pierwsza historia tego bohatera to bez wątpienia jeden z najciekawszych tytułów na poprzednią generację konsol, dlatego gracze bardzo chętnie zapoznaliby się z nową odsłoną gry.

”Pozostaję bardzo entuzjastycznie i optymistycznie nastawiony do pomysłu przygotowania tej produkcji. Jednak oczywiście nim rozpoczniemy prace nic nie jest pewne.” – powiedział Sam Lake w rozmowie z Game Informerem.

Producent następnie dodał, że odbyły się już pierwsze bardzo ważne rozmowy z różnymi ludźmi na temat szczegółów. Niestety, na chwilę obecną nie zostały podpisane wiążące umowy. W tej sytuacji powstanie produkcji nie jest nadal pewne, aczkolwiek zainteresowanie jest tak duże, że z pewnością już wkrótce otrzymamy nowe informacje i zapewnienia na ten temat.

Alan Wake debiutował w roku 2010 na Xboksie 360 i komputerach stacjonarnych. Gra zdobyła uznanie w oczach graczy i jest uznawana za jedną z najlepszych poprzedniej generacji konsol ze średnią 83 punktów na Metacritic.

[interaction id=”55eff1d28f1e968801e3bf7f”]

Written By
More from Patryk

Batman: Arkham Knight – zobacz Robina i Catwoman w akcji!

Rocksteady opublikowali w sieci trzy nowe screeny z gry Batman: Arkham Knight...
Read More