Aktualizacja gry Battlefield 4 wprowadza mapy społecznościowe

Firma Electronic Arts dotrzymała słowa i razem ze studiem DICE udostępniają aktualizację wprowadzającą do gry Battlefield 4 mapki społecznościowe.

Nowe lokacje w grze Battlefield 4 pojawią się wraz dzisiejszą aktualizacją udostępnioną na serwerach przez firmę DICE. Producenci już od wielu miesięcy zapowiadali, że udostępniona zostanie pierwsza lokacja z programu społecznościowego, który zakładał współtworzenie nowych map do trybu wieloosobowego wraz z graczami.

Warto podkreślić, że patch swoje waży i nie będzie to błyskawiczna aktualizacja, ale coś większego. Mimo to warto chwilę poczekać, bo wreszcie otrzymamy dostęp do zupełnie nowej lokacji. Omawiane rozszerzenie nazwano „Community Operations” i w jego skład wchodzi między innymi „Operation Outbreak”, czyli mapa przygotowaną przez samych graczy dla graczy.

DICE dodatkowo zapewnia, że następny update gry Battlefield 4 zajmie się oczywiście balansem rozgrywki i wyeliminowaniem potencjalnych błędów rozgrywki w nowej lokacji. Twórcom zależy na tym, aby nowa zawartość wprowadzana z inicjatywy samych graczy prezentowała taką samą jakość, jak oryginalne mapki trybu multiplayer.

Na koniec warto podkreślić, że blockbuster, jaki bez wątpienia jest gra Battlefield 4 debiutował na rynku dwa lata temu, wraz z konsolami nowej generacji. Tytuł do dziś jest oblegany przez graczy i można napisać, że jest to jedna z najpopularniejszych, jak nie najpopularniejsza, gra wieloosobowa (FPS) na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Fajnie że twórcy gry o nas dbają i starają się zapewniać nowe atrakcje w tak długim okresie po premierze.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=7BpinisZBfg” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

MXGP: The Official Motocross Videogame – premiera już 28 marca

MXGP: The Official Motocross Videogame to symulator wyścigów motocrossowych wyprodukowany przez włoskie...
Read More