Wysyp materiałów z gry Rainbow Six: Siege

Ubisoft tej jesieni będzie miał sporo roboty, bo przecież muszą zorganizować premiery takich gier jak Assassin’s Creed Syndicate czy Rainbow Six: Siege. Ten pierwszy produkt jest już wypromowany, a jak wypada marketing powracającej, kultowej serii strzelanin?

Rainbow Six: Siege nie musi się martwić o zainteresowanie graczy, bowiem kultowa seria taktyczna jest bardzo wyczekiwana i popularna. Już w grudniu będziemy mogli przetestować ten tytuł osobiście, ale dziś w sieci pojawiło się kilka nowych materiałów wideo i co najważniejsze, jest to czysty gameplay ukazujący produkcję Ubisoftu w pełni.

W sieci zamieszczono oficjalny trailer gry, który został przygotowany w klasyczny sposób. Dużo akcji, wymiany ognia, świetna oprawa graficzna i charakterystyczny klimat rozgrywki. Rainbow Six: Siege to niezwykle świeża tematyka, która odchodzi od typowo militarnych klimatów w stronę starć policjantów z terrorystami.

Trailer trailerem, ale najwięcej atrakcji wprowadzają trzy kolejne filmiki wideo ukazujące czysty gameplay. Pierwszy z nich to typowa akcja, sytuacja podbramkowa, gdzie gracze muszą sobie jakoś radzić. Terroryście starają się utrzymać na pozycjach i uprzykrzyć życie policjantom. Bycie członkiem jednostki specjalnej jest trochę trudniejsze, bo to właśnie oni muszą atakować i podejmować ryzyko. Poniżej możecie zobaczyć grę Rainbow Six: Siege z kilku perspektyw, podczas rozgrywki, jako obserwator czy walkę pięciu na pięciu.

Ubisoft zapowiedziało, że gra Rainbow Six: Siege będzie rozbudowana i skoncentrowana na budowanie dużej społeczności zaangażowanych graczy. Liczę na to, bo wygląda to świetnie, premiera gry już 1 grudnia na pecetach, Playstation 4 i Xbox One.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=jkgegEreDvA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=o0EaGN6e8Nw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=RC2Quk_KN0Y” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=EkGqechoYYE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsoli Xbox One

Mało Wam Wiedźmin 3: Dziki Gon? Jeżeli macie konsolę Xbox One, to...
Read More