Evolutions Studios nadal nie ma dla graczy wiadomości o darmowej edycji DriveClub w ofercie PlayStation Plus. Studio wciąż ma problemy natury technicznej.

Producent gry DriveClub, studio Evolution, nadal nie ma konkretnych informacji na temat edycji PlayStation Plus. Tytuł miał się pojawić razem z premierą pudełkową, ale w związku z problemami technicznymi, tak się nie stało.
Edycja PlayStation Plus miała być dostępna z poziomu konsoli PlayStation 4 już dwa tygodnie temu. Okazało się jednak, iż zainteresowanie tym tytułem przerosło samych twórców i nie przygotowali się oni organizacyjnie na przeciążenia serwerów.
Problemy z połączeniem zatruły życie wszystkim graczom, również tym posiadającym wersję pudełkową, bowiem nie mogli oni połączyć się z internetem celem rozgrywek sieciowych. Sprawa została załagodzona i dziś już wszyscy możemy cieszyć się zabawą w sieci, wszyscy ale nie zainteresowanie edycją PlayStation Plus.
”Edycja PlayStation Plus gry DriveClub, jak również wiadomości na jej temat, pojawią się wkrótce. Wybaczcie, że musicie tyle czekać, ale napotkaliśy kilka problemów.” – Facebook, Evolution Studios.
Kłopotliwa sytuacja nie powinna powtórzyć się w przyszłości. Twórcy z Evolution Studios przygotowało dla nas wybitną grę wyścigową, której wizerunek został nadszarpnięty właśnie poprzez problemy z połączeniami sieciowymi. Więcej informacji na temat gry już wkrótce.
[dzięki – http://www.vg247.com/2014/10/21/still-no-concrete-info-on-driveclub-ps-plus-edition/]
