”Z głębi ciemności” – nowy zwiastun Thief: Out of Shadows

Square Enix opublikowało nowy materiał promocyjny z Thief, które zmierza na konsole nowej generacji. Dzięki tym materiałom dowiecie się wszystkiego na temat nadchodzącej gry, twórców Deus Ex: Human Revolution.

Thief-4-Banner

 

Gra zapowiada się na godnego przedstawiciela gatunku skradanek, z tą jednak różnicą, iż wydarzenia na ekranie oglądamy z widoku pierwszoosobowego. Czwarta odsłona gry ma wprowadzić nową jakość prowadzenia walki – przeciwnicy będą bardziej aktywni, zorganizowani i roztropni w patrolowaniu pomieszczeń. W grze wcielamy się w rolę Garretta, miejskiego mistrza złodziejskiego fachu, któremu za skórę zalazł nowy Baron. W Thief 4 wracamy do znanego nam uniwersum, które jest wypadkową gotyku, ery wiktoriańskiej i steampunk’u. Główny bohater, po latach nieobecności, wraca do lokacji zwanej City, gdzie panuje nowy ład i porządek. Miastem rządzi nowy Baron, który rządzi miastem twardą ręką, a więc wkraczamy my, celem zajścia mu za skórę i wzbogacenia się. W sieci opublikowano naprawdę ciekawy materiał promocyjny, skupiający naszą uwagę na wielu aspektach rozrywki. Klimat w grze jest dość mroczny, co całkiem pozytywnie wpływa na nasze postępy w grze. Garret, główny bohater gry, musi korzystać ze swojego sprytu, umiejętności i wyczucia sytuacji. Square Enix zainwestowało spore pieniądze w powrót marki, która jak się sami przekonanie, wygląda imponująco.

Thief 4 zostanie wydany na konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, jak również Xboksie 360. Gra stawia na wyżyłowany poziom trudności, niczym nie odbiegający od tego, co prezentowały poprzednie odsłony serii. Tytuł spodoba się więc zarówno graczom obeznanym w temacie, jak również młodszym fanom gier z gatunku stealth. Materiał wideo do wglądu poniżej.

dzięki [ PlayStation

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – jakie zmiany wprowadzi dodatek DLC Krew i Wino?

Krew i Wino będzie kolejny dodatkiem DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki...
Read More