Uncharted 4: A Thief’s End ”ostatnim rozdziałem” przygód Nathana Drake’a?

Na targach E3 2015 pokazano nowy zwiastun z gry Uncharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4. Czyżby to miała być ostatnia odsłona serii?

Wszystkie serie kiedyś dobiegają końca. Jedne są kończone w sposób wspaniały, inne odcinają kupony od swojego sukcesu w nieskończoność. Jak będzie w przypadku kultowej serii Uncharted?

Przedstawiciele Naughty Dog rozmawiali na temat Uncharted 4: A Thief’s End oraz przyszłości serii z redakcją Gamespot. Kurt Margenau, główny projektant gry stwierdził, że to zwieńczenie serii o przygodach Nathana Drake’a.

To pierwszy raz, kiedy słyszymy tego rodzaju opinie. Drugą osobą, która jest zaangażowana w ten projekt i wypowiada się w ten sam sposób jest Nolan North, czyli aktor wcielający się w rolę Nathana Drake’a. Stwierdził on, że to jego ostatni angaż przy Uncharted.

Uncharted 4: A Thief’s End jest ekskluzywną grą na PlayStation 4, która pojawi się na półkach sklepowych już na początku przyszłego roku. Gameplay z konferencji Sony na E3 2015 zobaczycie pod tym adresem.

[dzięki – http://www.psu.com/news/27263/Uncharted-4-is-Nathan-Drakes-final-chapter-says-Naughty-Dog]

Uncharted-4_drake-sully-farm_1434429061

[interaction id=”555db2a128430a5757acabf3″]

Written By
More from Patryk

Aktualizacja DriveClub już dostępna na PlayStation 4

Evolution Studios udostępnia kolejną aktualizację gry DriveClub, która dostępna jest na PlayStation...
Read More