Sports Manager szuka wsparcia na Polak Potrafi!

Sports Manager to rodzima inicjatywa gry przeglądarkowej przeznaczonej dla wymagających graczy. Na portalu PolakPotrafi ruszyła właśnie zbiórka pieniędzy, którą wspiera również ProjektKonsola!

PolakPotrafi.pl to polski odpowiednik serwisu Kickstarter, który pomaga finansować ciekawe projekty z branży rozrywkowej.
PolakPotrafi.pl to polski odpowiednik serwisu Kickstarter, który pomaga finansować ciekawe projekty z branży rozrywkowej.

Kolejny ciekawy projekt ląduje na portalu PolakPotrafi, który wspieramy również my, czyli serwis informacyjny ProjektKonsola. Tym razem chcemy Wam polecić grę Sports Manager, które łączy w sobie dynamiczną rozgrywkę z wysokim poziomem trudności oraz przejrzystym systemem rozgrywek wieloosobowych.

Rzeczony tytuł w pierwszej kolejności udostępni nam ligę żużlową, w której będziemy mogli stawiać pierwsze kroki. Autorzy projektu zapewniają, że w późniejszym okresie właściciele gry otrzymają dostęp do innych dyscyplin. Rozgrywka jest bardzo złożona, polega na rozwijaniu własnych umiejętności, jakości naszego wirtualnego zawodnika oraz koncentracji. Oto w jaki sposób Sports Maganer opisują sami twórcy:

”Sports Manager to projekt gry pod przeglądarkę internetową dla bardziej wymagających graczy. Pod wieloma względami wyróżnia się spośród konkurencyjnych gier. Przede wszystkim postawiono na dynamikę rozgrywki – zrezygnowano z nużących opcji ekonomicznych i żmudnych przygotowań do zawodów na rzecz meczów rozgrywanych na żywo w czasie rzeczywistym podczas których gracze mają pełny wpływ na ich przebieg, gdzie liczy się nie tylko posiadana kadra ale i doświadczenie oraz taktyka samego gracza.” – oficjalna notatka prasowa.

Autorzy gry potrzebują 6 000 złotych na wydanie Sports Manager na naszym rynku. Oczywiście założono kilka wyższych progów finansowania, aby rozwinąć ten projekt. Przy poziomie 7 000 złotych dodana zostanie możliwość prywatnych turniejów, 8 000 złotych to możliwość wprowadzenia animacji w trakcie spotkań, zaś próg 10 000 jest owiany intrygującą tajemnicą.

Written By
More from Patryk

Przejedźmy się po trasach w Project CARS

W sieci pojawiło się wideo przedstawiające trasy z gry wyścigowej Project CARS,...
Read More