Zdobywaj podwójne punkty doświadczenia w ten weekend w Star Wars Battlefront

Z okazji wielkiej premiery filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy firma Electronic Arts zdecydowała się wprowadzić promocyjny weekend w grze Star Wars Battlefront. Podwójne punkty doświadczenie dla wszystkich!

Electronic Arts pragnie uczcić premierę filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy również w swojej grze Star Wars Battlefront. Wydawca gry zdecydował, że wprowadzony zostanie bonus pozwalający na zdobywanie podwójnego doświadczenia na wszystkich mapach oraz we wszystkich trybach gry.

Podwójne doświadczenie będziecie mogli zdobywać tylko przez ten weekend, zatem warto jest się przyłożyć i pograć nieco dłużej, ażeby nieco szybciej otrzymać dostęp do lepszych kart oraz blasterów.

Warto wspomnieć, że jeszcze w zeszłym tygodniu na rynku debiutowało darmowe rozszerzenie do gry Star Wars Battlefront w postaci ”Bitwy i Jakku”. W tym dodatku DLC zaprezentowano dwie bitwy właśnie z filmu Przebudzenie Mocy.

Jeżeli mowa już o filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, to zbiera on całkiem wysokie recenzje wśród dziennikarzy. Warto jest się wybrać na niego do kina. Od dziś będzie on grany we wszystkich kinach na terenie naszego kraju.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/star-wars-battlefron-double-score-weekend.jpg”]
Written By
More from Patryk

Hideo Kojima wypowiada się na temat poziomu trudności gry Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain

Poziom trudności w Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain ulegnie zmianie...
Read More