Xbox Live nie działa, ale Microsoft już nad tym pracuje

Jeżeli tylko ktoś z Was jest właścicielem Xbox One albo Xboksa 360 i myślał dzisiejszego poranka nad graniem online, to musicie ten plan odłożyć na później. Xbox Live Gold padło.

Firma Microsoft poinformowała, że usługa sieciowa Xbox Live nie działa, bądź też działa u niektórych, ale w bardzo ograniczonym zakresie. Rozgrywki multiplayer należy zatem odłożyć na godziny wieczorne, albo nawet dzień jutrzejszy.

XboxLIVE_2013_horizontal_rgb

Microsoft stara się uporać z tym problemem, ale na chwilę obecną nie wiedzą, jak sobie z tym poradzić. Nie został oficjalnie podany termin zakończenia prac, ani nawet przyczyny tych problemów.

Pierwsze usterki miały miejsce już w sobotę, kiedy to były problemy z graniem w Call of Duty: Advanced Warfare oraz udostępnianiem wyników na Facebooku. Od dzisiejszego poranka problem z niedostępnością usług internetowych Xbox Live nasilił się i dotyczy również innych gier na Xbox One oraz Xboksie 360.

Jeżeli wierzyć Microsoftowi, to mniejsze aplikacje oraz funkcje konsoli Xbox One powinny działaś. Szkoda tylko, że wielu z Was przed wyjściem do pracy, szkoły, czy na uczelnie nie będą mogli zagrać w tryb multiplayer.

[dzięki – https://support.xbox.com/pl-PL/xbox-live-status]

xbox offline

[interaction id=”555a060f85fa298e4457ed0b”]

Written By
More from Patryk

Zapowiedziano mobilne Need for Speed: No Limits i udostępniono zwiastun

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun gry Need for Speed: No Limits,...
Read More