Wyśmienite Life is Strange trafi do Polski w pudełkowej wersji i z edycją limitowaną

Dobre wiadomości dla fanów klasycznych przygodówek. Firma Cenega sprowadzi do Polski pudełkową wersję gry Life is Strange, która będzie w sprzedaży również w edycji limitowanej.

Life is Strange to jedna z najlepszych gier ostatnich lat, a szczególnie jedna z najwspanialszych i interesujących przygodówek, która opowiada świetną historię. Tytuł był sprzedawany epizodycznie w dystrybucji cyfrowej, ale produkcja pojawi się również w pełnej wersji pudełkowej. Co więcej, Cenega zdecydowała się wprowadzić na nasz rynek edycję limitowaną gry.

Life is Strange ukaże się w tzw. edycji limitowanej, w skład której wejdą:

  • Gra z komentarzem twórców,
  • Licencjonowany soundtrack,
  • 32-stronicowy album.

Life is Strange jest przygodówką, która rewolucjonizuje gry oparte na wyborach i ich konsekwencjach przez umożliwienie graczom zabawy czasem i wpływanie na przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Wcielasz się w Max, studentkę fotografii, która przypadkowo ratuje swoją starą przyjaciółkę odkrywając moc cofania czasu. Dziewczyny wkrótce poznają mroczną stronę miasteczka Arcadia Bay, gdy wpadną na trop zaginięcia jednej ze studentek.

Gra została dobrze oceniona przez dziennikarzy i dziś może pochwalić się średnią na Metacritic na poziomie 81 punktów. Dla gry przygodowej to bardzo dużo i warto ją sprawdzić w pełnej wersji osobiście.

Life is Strange w angielskiej wersji językowej zadebiutuje w pudełkowej wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One 22 stycznia 2016 roku.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/Life_is_strange_beautyshoot.jpg”]

[interaction id=”56556cc641f2d0122bb30d93″]

Written By
More from Patryk

The Last of Us – jak powstawało dzieło Naughty Dog?

Sony opublikowało w sieci ciekawy materiał dokumentalny na temat The Last of...
Read More