World of Tank pojawi się również na PlayStation 4

Czołgi zajadą również na konsolę PlayStation 4. Prędzej czy później musiało dojść do takiego właśnie przecieku. Gdzieś podczas targów Tokyo Games Show 2015 doszło do ujawnienia gry oraz screenów z World of Tanks na konsolę Sony.

Na oficjalnej stronie firmy Sony znalazła się znacząca informacja na temat gry World of Tanks na konsolę PlayStation 4. Gra pojawiła się w specjalnej zakładce na oficjalnej stronie PlayStation. Tak szybko jak się tam pojawiła, tak szybko zniknęła, ale oczywiście wiadomość o tym pozostał w internecie. Podobnie zresztą jak pierwsze screeny w wysokiej rozdzielczości 1080p, które mogą zachwycić oko fanów gry Wargamingu.

Tytuł pojawił się wcześniej na konsolach Xbox One, Xboksie 360 oraz komputerach osobistych. Teraz najwyraźniej włodarze Wargamingu zapragnęli podbić kolejną platformę i opublikować swój tytuł właśnie na konsoli PlayStation 4. Chętnych do ogrania tej gry z pewnością nie zabraknie, bowiem wszędzie cieszy się ona stosunkowo dużym zainteresowaniem. Wargaming przygotowało już oficjalną zapowiedź gry World of Tanks własnie na PlayStation 4.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze screeny gry z notki prasowej, jaką producenci rozsyłali po redakcjach oraz mediach branżowych. Oficjalna strona gry World of Tanks na PlayStation 4 jest już w przygotowaniu. Warto czekać na bitwę pancerną na PlayStation 4, jak myślicie?

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/world-of-tanks-ps4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/world-of-tanks-ps4-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/world-of-tanks-ps4-3.jpg”]
Written By
More from Patryk

Producenci opowiadają o procesie produkcji Śródziemie: Cień Mordoru

Śródziemie: Cień Mordoru to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Monolith...
Read More