Wiedźmin 3: Dziki Gon – wykuto miecz Ciri w prawdziwej kuźni

Jeden z fanów gry Wiedźmin 3: Dziki Gon jest również zawodowym kowalem i specjalistą w wykuwaniu broni białej. Zobaczcie jak przygotował oręż Ciri.

Alan Padziński to człowiek, który wie jak w prawdziwej kuźni dzisiejszych czasów przygotowywać wspaniały oręż. Jego najnowszym osiągnięciem jest oryginalny miecz Ciri z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Moim zdaniem wyszło mu to fenomenalnie, choć sam miecz oczywiście do niezwykle ”fantazyjnych” broni nie należy.

Wykuty miecz liczy sobie 130 centymetrów długości i jest ostry niczym brzytwa. Generalnie jest to groźna broń, aczkolwiek przygotowana głównie w celach promocyjnych i hobbystycznych. Warto rzucić okiem na kilka zdjęć tego przedsięwzięcia w oczekiwaniu na drugi dodatek do gry studia CD Projekt RED.

Drugie fabularne rozszerzenie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zapowiada się wyśmienicie między innymi z powodu nowych terenów. Wreszcie Wiedźmin zawędruje do miast oraz wiosek, w których nie trwa wielka wojna. Możemy liczyć na wiele interesujących wątków oraz zadań pobocznych.

Serce z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już teraz możecie nabyć na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Niestety drugie rozszerzenie pojawi się na rynku dopiero w przyszłym roku. Miejmy nadzieję na szybką premierę tego dodatku, bowiem zapowiada się kolejne, wspaniała przygoda.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/ciri-miecz-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/ciri-miecz-3.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/ciri-miecz-4.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/ciri-miecz-5.jpg”]
Written By
More from Patryk

Need For Speed Rivals – nowe DLC już dostępne

Electronic Arts wypuściło na rynek cztery nowe paczki DLC do Need For...
Read More