Wiedźmin 3: Dziki Gon – pierwsze screeny z dodatku DLC Krew i Wino

W sieci pojawiły się pierwsze dwa screeny z dodatku Krew i Wino do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4, Xbox One oraz pecety. Choć nie ma ich dużo, to cieszą.

Na oficjalnym fanpage’u serii gier Wiedźmin na Facebooku pojawiły się pierwsze screeny z nadchodzącego dodatku Krew i Wino. Oczywiście mowa tutaj o fabularnym rozszerzeniu do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Nowe rozszerzenie będzie dostępne wraz z Sercami z Kamienia w “Pakiecie Dodatków”, który oferują łącznie ponad 30 godzin nowej rozgrywki, o czym zapewniają sami twórcy w oficjalnym komunikacie.

”Krew i Wino to ponad dwudziestogodzinna przygoda osadzona w zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina – Toussaint. W krainie nietkniętej wojną, gdzie atmosfera beztroski i hulanek jest jedynie przykrywką dla krwawego sekretu, Geraltowi przyjdzie stawić czoła złu, które jest w stanie zwalczyć tylko wiedźmin.”

Drugie fabularne rozszerzenie do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zapowiada się wyśmienicie między innymi z powodu nowych terenów. Wreszcie Wiedźmin zawędruje do miast oraz wiosek, w których nie trwa wielka wojna. Możemy liczyć na wiele interesujących wątków oraz zadań pobocznych.

Serce z Kamienia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon już teraz możecie nabyć na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Niestety drugie rozszerzenie pojawi się na rynku dopiero w przyszłym roku. Miejmy nadzieję na szybką premierę tego dodatku, bowiem zapowiada się kolejne, wspaniała przygoda.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/wiedźmin-krew-i-wino.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/wiedźmin-krew-i-wino-2.jpg”]

[interaction id=”55f6f74ecfb503701d3e13d5″]

Written By
More from Patryk

Apple prezentuje iPhone 6S oraz iPhone 6S Plus z obsługą 3D Touch

Oto nowe iPhone’u 6 Plus oraz 6 Plus Plus, które firma Apple...
Read More