Wiecie że Rocksteady jutro udostępnią nowe DLC do gry Batman: Arkham Knight?

Rocksteady kończą pracę nad swoją serią Batman: Arkham Knight w postaci ostatniego dodatku DLC o nazwie Season of Infamy. Zawartość zostanie udostępniona już jutro.

Studio Rocksteady wypuściło ostatni materiał z cyklu ”Arkham Insider” w którym to pokazywane są nadchodzące nowości w grze. Dzięki temu możecie zobaczyć, co pojawi się w jutrzejszym dodatku DLC.

W ostatnim rozszerzeniu DLC otrzymamy do dyspozycji aż cztery zestawy Gotham’s Most Wanted, w których Mroczny Rycerz będzie musiał zmierzyć się z czterema powracającymi wrogami. Mowa tutaj o takich postaciach jak Ra’s al Ghul, Mad Hatter, Mr. Freeze oraz Killer Crock.

Ponadto otrzymamy jutro również dostęp do nowego kostiumu Batmana z filmu z 2008 roku, a także specjalne malowanie dla naszego Batmobila pochodzącą z Arkham Asylum. Głowny bohater gry otrzyma także zupełnie nową umiejętność zwaną Fury Attack.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy trailer dodatku Season of Infamy i zdecydować, czy warto się nim zainteresować.

Batman: Arkham Knight dostępne jest na PlayStation 4 oraz Xbox One. Średnia gry Rocskteady to aktualnie 87 punktów.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=bSejUvS9m1w” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Znamy cenę i zestawy konsoli Xbox One w Polsce!

Polski oddział firmy Microsoft poinformował nas o zawartości zestawów premierowych konsoli Xbox...
Read More