W Battlefield Hardline zdobędziemy 150 poziomów doświadczenia

Battlefield Hardline to kolejna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin. Będzie się ona jednak różnić od pozostałych części cyklu, ponieważ skupiać się będzie na walce oddziałów specjalnych policji z organizacją przestępczą. W sieci pojawiły się nowe informacje na temat tej produkcji.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Battlefield Hardline zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku, ale już teraz w sieci można znaleźć sporo informacji na temat tej produkcji, ponieważ była ona przedstawiana zarówno podczas tegorocznych targów E3 podczas, których twórcy dali graczom dostęp do beta testów gry, a także podczas Gamescomu, gdzie Electronic Arts skupiało się na trybie dla jednego gracza. Nowych informacji na temat gry dostarczył producent wykonawczy gry, czyli Steve Papoutsis, na swoim oficjalnym profilu w serwisie społecznościowym Twitter. Poinformował on m.in, że w Hardline do zdobycia będzie około 150 poziomów doświadczenia.

Steve Papoutsis ujawnił również, że jeszcze przed przyszłoroczną premierą, gracze będą mieli możliwość wypróbowania produkcji podczas beta testów, które dostępne będą także na konsolach starej generacji. Ponadto producent wykonawczy zdradził, że zdecydowano się na wyeliminowanie wizualnego odrzutu broni, co zapewne zmartwi fanów serii. Steve Papoutsis powiedział również, że w produkcji możemy spodziewać się trybu obserwatora oraz kilku nowych trybów, które stworzone zostały z myślą o zawodach eSportowych. Niektórych zmartwić może informacja, że w Battlefield Hardline zabraknie trybu Rush, lecz twórcy zapowiadają, że w grze pojawić się może Team Deathmatch lub Conquest.

Battlefield Hardline zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry ma mieć miejsce w przyszłym roku.

More from Mikołaj Ciesielski

The Game Critics Awards rozdane! Kto został największym zwycięzcą?

Amerykańscy dziennikarze rozdali The Game Critics Awards. czyli nagrody dla najlepszych gier...
Read More