Video – Hideo Kojima w Sony, Kojima Productions reaktywowane, dlaczego warto mu kibicować?

Hideo Kojima to absolutny mistrz, jeżeli mowa o scenariusz i filmowość w grach wideo. Jak poradzi sobie w ramach koncernu Sony PlayStation?

Plotki oraz pogłoski na temat sporu na linii Hideo Kojima – Konami, pojawiły się jeszcze przed wydaniem najnowszej części Metal Gear Solid 5: Phantom Pain. Popularny Geoff Keighley, producent The Game Awards stwierdził swego czasu, iż Konami „zakazało” Kojimie zjawienia się na gali w celu odebrania nagrody za MGS V. Szczęśliwie producent będzie kontynuował swoją karierę.

Sony Computer Entertainment potwierdza, że platformą docelową Kojima Productions będzie konsola PlayStation 4. Możemy być pewni, że Kojima będzie pracował nad ekskluzywną grą na konsolą japońskiego giganta. Jak za starych, dobrych czasów, kiedy był nierozerwalnie połączony z PlayStation.

Zapraszam do oglądania, subskrypcji oraz oceniania naszych filmów. Projekt Konsola to nasz oficjalny kanał na YouTube, gdzie znajdziecie materiały z najnowszych gier na PlayStation 4 i Xbox One.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=DpvA6xyE51I” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Startuje beta multiplayera gry Halo 5: Guardians

Z dniem dzisiejszym startują beta testy gry Halo 5: Guardians w trybach...
Read More