Ubisoft przedstawia piękno Londynu na nowym trailerze Assassin’s Creed: Syndicate

Choć firma Ubisoft jest często krytykowana przez graczy na całym świecie, to jedno Francuzom trzeba oddać. Doskonale wiedzą jak wzbudzić w graczach apetyt na kolejną produkcję i potrafią świetnie zareklamować swoje gry. Czy w przypadku Assassin’s Creed Syndicate taka taktyka wystarczy?

Jak dobrze wiemy historia opowiedziana w Assassin’s Creed: Syndicate rozgrywa się w Londynie w roku 1868, gdy w angielskiej stolicy trwa rewolucja przemysłowa. Trzeba przyznać, szczególnie jeśli biorąc pod uwagę poprzednie odsłony serii, że jest to powiew świeżości, który powinni docenić fani. Ubisoft postanowił zabrać nas na wycieczkę po wiktoriańskim Londynie i pokazać klimat, który tam panuje.

Trailer doskonale oddaje realia ówczesnego Londynu, który pozornie wydawał się spokojną miejscowością. Jednakże stolica posiada również drugą twarz o której nie wszyscy wiedzą, lub wiedzieć nie chcą. Jak wiemy po zapowiedziach wojny gangów i innego tego typu “rozrywki” to w nowym Asasynie codzienność.

Zwiastun robi wrażenie, szczególnie gdy twórcy starają się nam pokazać Londyn w całej swojej okazałości. Oby Ubisoft nie popełnił błędów, które rok temu mocno nadszarpnęły ich reputacje. Miejmy nadzieję, że Assassin’s Creed: Syndicate już w dniu premiery będzie grą, której zakupu nikt żałować nie będzie.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=DF_dnFEgkk4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”5551d642e091946473a04544″]

More from Mikołaj Ciesielski

H1Z1 być może dostępne w czerwcu?

H1Z1 to gra MMO w realiach apokalipsy zombie, za którą odpowiedzialne jest...
Read More