Twórca Rise of the Tomb Raider opowiada o systemie gry i skradaniu się

W sieci pojawił się kolejny materiał wideo z gry Rise of the Tomb Raider na konsolę Xbox One. Redakcja IGNu opublikowała filmik z komentarzem jednego z twórców z Crystal Dynamics.

Gra Rise of the Tomb Raider pokryła się złotem i raczej wszystko wiemy na jej temat. Gameplay gry Crystal Dynamics będzie zróżnicowany, o czym informuje jeden z twórców w trakcie trwania poniższego nagrania. Redakcja IGN opublikowała nowy filmik, w którym udział wziął przedstawiciel Crystal Dynamics.

Osobiście bardzo mi się podoba ten skradankowy charakter rozgrywki. Oczywistym jest, że Lara Croft może rozprawić się ze wszystkimi przeciwnikami agresywnie, ale na poniższym materiale wideo widać wyraźnie, że grający próbuje zachować ciszę i skrywać się przed wrogami. Łuk jest w takich sytuacjach bardzo przydatny, ale jeżeli dochodzi do otwartego starcia, to dwa czekany Panny Croft również dają radę. O broni palnej wszelakiego rodzaju również warto pamiętać, bo będzie tego sporo i podatne na gracza ”interakcję”.

Warto zazdrościć właścicielom Xbox One tej produkcji, bowiem to długa i wyczerpująca przygoda w ogromnym świecie. Premiera już 10 listopada na konsoli Microsoftu.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=uqQr5UG7Vc0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5608ff95f7217adc4bc19995″]

Written By
More from Patryk

Grupa CD PROJEKT podsumowuje I kwartał 2014

Firma CD Projekt odpowiada przede wszystkim za dwie duże marki, Wiedźmin 3:...
Read More