Trzydziesty odcinek PlayStation Polska Tv

Polski odział Sony od dłuższego czasu wypuszcza kolejne odcinki ciekawego programu publistycznego, którego celem jest informowanie o nowościach wydawniczych na platformy PlayStation. Do sieci trafił nowy, trzydziesty odcinek programu PlayStation Polska Tv, którego głównym elementem są najgorętsze premiery roku 2014.

Playstation-Banner

Zarówno na graczy korzystających z PlayStation4, jak i PlayStation 3 rok 2014 będzie ciekawym okresem, w którym czeka nas wiele nowości. W kalendarzu wydawniczym na rok 2014 znalazły się takie perełki: inFamous: Second Son, DRIVECLUB, Watch Dogs, The Order: 1886, Assassin’s Creed: Liberation HD, Dark Souls 2 czy Metal Gear Solid V: Ground Zeroes. Nadchodzący rok będzie idealnym czasem dla graczy, którzy cenią sobie zróżnicowanie i wiele gatunków gier. Nie sposób nie wspomnieć o ostatnim Final Fantasy, który zostanie wydany na PlayStation 3, czyli pożegnaniu z Błyskawicą w Lightning Returns. Pod koniec przyszłego miesiąca wrócimy do świata wampirów, a to za sprawą Castlevania: Lords of Shadow 2. Dla starszych graczy przygotowano istny klasyk, powrót Garreta, w najnowszej odsłonie marki Thief. Kultowa seria komputerowa wraca po dekadzie nieobecności w branży, a za projekt odpowiada amerykańska Bethesda. W tym roku najtrudniejszym wyzwaniem będzie jednak Dark Souls 2, w którym poprowadzimy do boju przeklętego bohatera. Gra ani trochę nie straciła na klimacie, wręcz przeciwnie, zyskała wiele uroku, poziom trudności ostał się na tym samym, bardzo wysokim poziomie.

Na jaki gry Wy najbardziej czekacie w roku 2014, jak wiele z poniższej listy znajduje się na Waszych listach? Trzydziesty odcinek PlayStation Polska Tv, jest do Waszej dyspozycji poniżej!

Written By
More from Aleks

Nowe informacje na temat Tom Clancy’s The Division

Tom Clancy’s The Division, to aktualnie najlepiej prezentująca się gra branży elektronicznej...
Read More