Capcom zapowiada nową, multi branżową markę!

capcomz

Jak silny wpływ na młodzież w Japonii ma anime wiemy wszyscy, autorzy wszelakich gier czerpali, czerpią i czerpać będą inspiracje z tego odłamu sztuki przekazu. Capcom zapowiedziało właśnie Gaist Crusher, którego targetem docelowo jest wiele branż – od konsol po segment zabawek i figurek. Zapowiada się więc ciekawy, a nawet intrygujący, ruch ze strony żółto niebieskich, czyżby w umysłach księgowości Capcomu zaświtała idea wkroczenia z butami na rynek zabawek? W sumie to dlaczego nie!

Na chwilę obecną nie wiadomo zbyt wiele o samej grze. Wiadomo, że będzie ona skierowana do młodzieży japońskiej, rozkochanej w anime. Grę ma cechować przyjazna stylistyka, dynamiczne walki, a także rozgrywka wieloosobowa w stylu Monster Hunter. Capcom zaplanowało start projektu na okres zimowy, podpisano już wstępne umowy z producentami zabawek, a nawet wytwórnią anime. Pierwszy, oficjalny zwiastun Gaist Crusher widnieje poniżej. Gra ukaże się na platformie 3DS.

              
 

Autor: Juve

Tags from the story
Written By
More from Aleks

Kolejna łatka do Skyrim, tym razem walka podczas jazdy konno!

The Elder Scrolls V: Skyrim to naprawdę spora gra i nie chodzi...
Read More
capcomz

Jak silny wpływ na młodzież w Japonii ma anime wiemy wszyscy, autorzy wszelakich gier czerpali, czerpią i czerpać będą inspiracje z tego odłamu sztuki przekazu. Capcom zapowiedziało właśnie Gaist Crusher, którego targetem docelowo jest wiele branż - od konsol po segment zabawek i figurek...

 

" />