Tom Clancy’s The Division – twórca opowiada o grze i udostępnia nowe screeny

Tom Clancy’s The Division powoli zaczyna nam o sobie przypominać, a to głównie za sprawą samych twórców, którzy coraz częściej wypowiadają się na temat swojej gry, a dziś publikują nawet screeny.

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat wielce oczekiwanej gry Tom Clancy’s The Division od firmy Ubisoft oraz nowe, wcześniej nie publikowane screeny z tej produkcji.

Redakcja serwisu IGN rozmawiała z Julianem Gerighty, jednym z głównych producentów gry na temat The Division i udało im się wyłuskać od niego kilka ciekawostek dotyczących tej produkcji. Dowiedzieliśmy się między innymi tego, że klucz do elementów RPG w The Division leży w wyborze broni, umiejętności, talentów i trybów.

”Planujesz stworzyć postać, która będzie doskonałym snajperem dającym sobie świetnie samotnie radę w dalszych trudnych misjach czy wolisz grać uzdrowicielem dbającym o zdrowie swojej drużyny? Każe decyzje, jak i wybory kolejnych części ekwipunku sprawiają, że The Division wyróżnia się na tle gier sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy.”

Ponadto Gerighty potwierdza, że w grze pojawią dynamiczne zmiany pogody oraz pory dnia. W The Division twórcy pozostali przy zimie, ale na przykład podczas podziwiania pięknego błękitnego nieba możemy nagle doświadczyć zamieci śnieżnej. Oczywiście za jakość oprawy graficznej odpowiada nowoczesny silnik Snowdrop, którego efekty mogliśmy podziwiać już na pierwszy trailerach gry.

Ubisoft z okazji wywiadu z wspomnianą redakcją podzielili się również nowymi screenami z tej gry, które możecie zobaczyć poniżej. Moim zdaniem gra robi duże wrażenie i może być powiewem świeżości w gatunku wieloosobowych strzelanin TPP. Co o tym sądzicie?

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/the-division-screen.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/the-division-screen-2.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/the-division-screen-3.jpg”]
Written By
More from Patryk

GRID: Autosport trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 i PC

GRID: Autosport jest nową pozycją w serii gier wyścigowych studia Codemasters. Firma...
Read More