Tom Clancy’s The Division – scenariusz gry MMO z interesującym zakończeniem

Tom Clancy’s The Division to nie tylko gra MMO, ale również typowa gra akcji z ciekawym scenariuszem, który będzie miał swój koniec. Ale oczywiście grać będziemy mogli dalej.

Długo wyczekiwana gra Tom Clancy’s The Division, jest już coraz bliżej pojawienia się na PlayStation 4 i Xbox One. Dobiegł końca zamknięty alfa test, więc wraz z dyrektorem kreatywnym, Julianem Gerighty, redakcja IGN postanowiła porozmawiać o tej produkcji. Poza odpowiedziami na kilka pytań przesłał on nam niepublikowane wcześniej screeny z wspomnianej produkcji, które mogliście zobaczyć wczoraj.

Gerighty wypowiedział się ponadto na temat scenariusza gry Tom Clancy’s The Division, który faktycznie będzie miał swoje zakończenie, ale będzie można grać dalej, niczym w typowej grze MMORPG.

”Od samego początku tworzyliśmy grę w taki sposób, aby nie istniało definitywne zakończenie. Powołanie do życia tytułu, który będzie zawierał zarówno fabułę, jak i otwarty świat z nieograniczonymi możliwościami, było dla nas prawdziwym wyzwaniem. Oczywiście, istnieje jednak pewien koniec historii, którą opowiadamy jako twórcy gry.”

Bardzo mnie cieszy sytuacja, że Ubisoft Massive przygotowują otwarty, ogromny świat, który jednocześnie będziemy odkrywali stopniowo. A dodatkowo otrzymamy szansę śledzenie ciekawego i poprawnie napisanego scenariusza.

Twórca przyznaje, że w grze znajdują się lokacje, do których na początku lepiej się nie wybierać. Wszystko zależeć będzie od poziomu naszej postaci i uzbrojenia, jakim dysponujemy.

Tom Clancy’s The Division zadebiutuje w przyszłym roku na PlayStation 4, Xbox One i pecetach. Tytuł jest napędzany przez znakomity silnik Snowdrop i wygląda fenomenalnie. Jesteście zainteresowani najnowszą grą Ubisoftu?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=8xXOMr6wWzc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Dragon Age: Inkwizycja – wrogowie Thedas na nowym zwiastunie gry

W sieci opublikowano najnowszy zwiastun gry Dragon Age: Inkwizycja. Film przedstawia nam...
Read More