The Evil Within- pierwsze oceny trafiły do sieci

The Evil Within jest grą z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest ekipa Tango Gameworks pod przewodnictwem Shinjiegio Mikamiego. W sieci pojawiły się recenzje gry.

Shinji Mikami to legendarna postać w branży, ojciec sukcesu Resident Evil, oraz gatunku survival horror

Już jutro nastąpi oficjalna premiera najnowszej gry studia Tango Gameworks. W sieci już pojawiają się recenzje oraz oceny, z których wynika, że The Evil Within to bardzo dobra gra. Co prawda na oceny tego tytułu obowiązywało swego rodzaju „embargo”. Które postanowiło przerwać kilka redakcji, które zdobyły kopię gry we własnym zakresie.

Pierwsze oceny gry:

  • Videogamer 8/10
  • Gameblog 4/5
  • Readersgambit 8/10
  • Thisgengaming 8/10

Warto również wspomnieć, że do sieci trafił nowy materiał wideo, który skupia się na lokacjach oraz świecie gry. Poniższy filmik idealnie obrazuje niezbyt przyjazną rzeczywistość, którą Shinji Mikami prezentuje w swojej najnowszej produkcji. Fani horrorów po poniższy materiale i ocenach jutro ustawią się w kolejce po The Evil Within.

The Evil Within zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 16 października tego roku.

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- edycja kolekcjonerska na nowym materiale wideo

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More