Grę Wiedźmin 3: Dziki Gon można przejść szybciej, niż wszyscy myślicie

Wiedźmin 3: Dziki Gon nie pojawiło się nawet jeszcze na rynku, a w sieci pojawiły się już informacje na temat jej długości, czyli kto najszybciej przejdzie grę?

witcher3

CD Projekt RED przygotowują grę Wiedźmin 3: Dziki Gon już od dłuższego czasu. To ma być ogromny projekt, twórcy przyznawali już, że gra ma zająć nawet 100 godzin rozgrywki. Jak to często bywa w przypadku gier RPG, ktoś pokusił się o speedrun.

Na specjalnym spotkaniu CD Projekt RED we Frankfurcie jeden z twórców gry Wiedźmin 3: Dziki Gon postanowił sprawdzić, jak szybko można przejść grę wykonując tylko niezbędne czynności i zadania. Rozgrywka zajęła mu około 25 godzin, ale w tym przypadku omijał on wszystkie zadania poboczne, w ostateczności uciekał się do walki i pomijał dialogii.

Naturalnie takie testy niczego nie dowodzą. Nawet jeżeli to prawdziwy wynik, to i tak gracze powinni przygotować się na bardzo dużo grania. Sprawdźcie jak wyglądają wyniki rekordowe w grach takich jak Dark Souls. Wiedźmin 3: Dziki Gon na tym tle wygląda całkiem dobrze.

Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępne będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już z dniem 19 maja tego roku. Tyle miesięcy wyczekiwania, ale wszystko wskazuje na to, że warto było czekać na Geralta na nowej generacji konsol.

[dzięki – http://www.gamereactor.eu/news/304064/The+Witcher+3+speedrun+takes+devs+about+25+hours/]

Witcher3-2

Written By
More from Patryk

gamescom 2015: sprawdźcie aż 16 minut rozgrywki z Dark Souls 3

Dark Souls 3 to jedna z ciekawszych gier prezentowanych na targach gamescom...
Read More