Tearaway Unfolded wita się z PlayStation 4 premierowym zwiastunem

Ekipa Media Molecule oraz firma Sony postanowiła uczcić dzień, w którym Tearaway Unfolded pojawiło się na PlayStation 4 i z tej okazji do sieci trafił premierowy zwiastun, który być może przekona kogoś do zakupu tego tytułu.

Premierowy zwiastun Tearaway Unfolded stara się przede wszystkim zareklamować ten tytuł, jak to zwykle bywa w przypadku materiałów tego typu, jednocześnie oddając w pigułce wszystko to, z czym produkcja studia Media Molecule powinna być kojarzona. Jest uroczo, papierowo i przyjemnie. Nie mogło również zabraknąć przychylnych opinii dziennikarzy.

Wielu graczom Tearaway Unfolded może kojarzyć się z serią LittleBigPlanet i w pewnym stopniu owe porównanie jest całkiem trafne. Podobnie jak przygody Sackboya, tak i tytuł debiutujący dziś na PlayStation 4 dostarcza sporo przyjemności z i przyjemnej, relaksującej rozgrywki nie tylko najmłodszym użytkownikom konsoli.

Warto wspomnieć, że Tearaway Unfolded pierwotnie debiutowało na przenośnej konsoli PlayStation Vita., jesienią 2013 roku. Wersja na PlayStation 4 posiada tę samą oś fabularną, ale poszerzoną o nowe lokacje, co zapewne dostarczy wiele przyjemności graczom ,którzy ograli już ten tytuł na handheldzie Sony. 

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=-AKM78u4zv8″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55caf6b1b7e78f9b323ff004″]

More from Mikołaj Ciesielski

Świat w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain 200 razy większy od tego w Ground Zeroes!

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to kolejna odsłona znanej serii...
Read More