Śródziemie: Cień Mordoru – sprawdźcie jak gra wygląda na PlayStation 3 oraz Xboksie 360

W sieci opublikowano materiał dotyczący gry Śródziemie: Cień Mordoru. Tytuł debiutuje na rynku w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.
Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Miesiąc temu na rynku pojawił się niespodziewany kandydat do gry roku w postaci gry Śródziemie: Cień Mordoru. Tytuł pojawił się wpierw na konsolach nowej generacji oraz komputerach osobistych. Pojutrze gra pojawi się również na starszych maszynkach, ale my już teraz możemy rzucić okiem, jaki poziom wykonania graficznego sobą prezentuje.

Widać znaczące różnice pomiędzy konsolami nowej generacji a PlayStation 4 i Xbox One. Nie oszukujmy się, tytuł na nowych konsolach wygląda znakomicie, ale i na wysłużonych sprzętach dobrze się prezentuje i artystycznie zachęca do zakupu.

Wszyscy zainteresowanie z pewnością są świadomi, że nie tylko o oprawę graficzną chodzi, ale przede wszystkim świetną rozgrywkę. Shadow of Mordor jest w stanie zaoferować nam godziny dobrej zabawy w otwartym i całkiem ciekawie zaprojektowanym środowisku. Rzućcie okiem na materiał poniżej i sami zdecydujcie, wydaję mi się, że warto.

Written By
More from Patryk

Hideo Kojima na temat marki Metal Gear Solid i filmowości w grach

Hideo Kojima to twórca marki Metal Gear Solid i szef Kojima Productions....
Read More