Jak prezentuje się Tomb Raider na obu generacjach?

Dziennikarze IGN opublikowali na swojej stroni ciekawy film, który prezentuje najnowszą odsłonę Tomb Raider w wersji na obie generacji – różnice widoczne gołym okiem!

ps4-hdd

Lara Croft powróciła w glorii i chwale. Crystal Dynamics przygotowało dla graczy nową, pasjonującą przygodę, w które prowadzimy do boju młodą pannę Croft. Historia chwyta z serce i budzi emocje. Jest to gra akcji, stylizowana na grę, w której głównym elementem jest przetrwanie, z elementami stealth i mnóstwem zagadek. Tomb Raider odcięło się tym samym od stylu pierwowzoru. Premiera tej gry była niezwykle oczekiwana, produkt zgarną świetne noty w rodzimej i zagranicznej prasie. Gracze polubili nowy styl Lary Croft, elementy rozgrywki, a nawet tryby wieloosobowe. Nowością w serii okazało się wprowadzenie systemu rozwoju postaci poprzez rozdzielanie punktów umiejętności oraz możliwość tworzenia przedmiotów z różnych elementów znajdowanych podczas eksploracji tajemniczej wyspy.

Tomb Raider powróci na PlayStation 4, to już pewna, a samo Square Enix zaciera ręce, ponieważ gra podniosła serię z kolan. Ekipa dziennikarzy z serwisu IGN miała dostęp do wersji na PlayStation 4 i postanowiła porównać grę z pierwowzorem na PlayStation 3. Różnicę widać gołym okiem, choć nie jest ona aż tak kolosalna. Nowe tekstury cechują się żywszą paletą kolorów, ostrzejszym wyrazem i dynamiką oświetlenia. Postać Lary Croft również wygląda atrakcyjniej, płynniej się porusza i jest jeszcze wyrazistsza. Zestawienie obu wersji możecie sprawdzić na prezentacji poniżej, dzięki uprzejmości IGN.

Written By
More from Aleks

Nowy snajper zapoluje w Afryce!

W sieci pojawił się ciekawy zwiastun gry studia Rebellion. Sniper Elite III:...
Read More