Co w styczniowej ofercie PlayStation Plus?

tajzap

Sony opublikowało w sieci informacje na temat styczniowej oferty PlayStation Plus. Jakich produkcji możemy spodziewać się już za kilka dni? Sprawdźcie wideo poniżej!

530x650_39807

 

Członkostwo PlayStation Plus otwiera przed graczami sporo ciekawych możliwości. Jak wiadomo, dzięki wykupieniu subskrypcji PlayStation Plus, każdego roku otrzymuje kilkanaście produkcji z najwyższej półki, ekskluzywny dostęp do wersji demonstracyjnych i wersji beta. Ponadto czekają na nas ogromne zniżki na zawartość sklepu PlayStation Network. W styczniu przyszłego roku do oferty trafią takie gry jak Don’t Starve, DmC: Devil May Cry, jak również rewelacyjny Bioshock: Infinite. Wygląda więc na to, iż za parę dni będziecie mogli wcielić się w role Dantego, poznać słodką Elizabeth, czy też dwójkę braci z ciekawej gry arcade o tytule Brothers: A Tale of Two Sons.

Również właściciele PlayStation Vita mogą oczekiwać stycznia z niecierpliwością. Vitowcy otrzymają dostęp do ciekawej gry, z elementami logicznymi i setką łamigłówek, o nazwie Smart As… To tylko wierzchołek góry lodowej, bo na przenośnej konsoli Sony pojawi się Worms: Battle Island, obok którego nie można przejść obojętnie, a które zapewni Wam długie godziny zabawy. Poniżej możecie sami obejrzeć zapowiedz styczniowej rozpiski PlayStation Plus w formie wideo – zapraszamy!

Written By
More from Aleks

Dead Rising 3 – nadchodzi !

Nowe rozwiązania, ciekawy gameplay i zombie zgniłe bardziej niż zwykle- nadchodzi Dead...
Read More