Sony uspokaja – data premiery DriveClub wkrótce!

DRIVECLUB1

DriveClub jest jedną z ciekawszych pozycjią konsolę PlayStation 4. Wyścigi od studia Evolution mały ukazać się wraz z premierą konsoli – tak się jednak nie stało.

Playstation-Banner

Studio Evolution jest odpowiedzialne między innymi za gry z serii World Rally Championship, serię która ukazywała się jeszcze na PlayStation 2 (nie mylić z dzisiejszym WRC, za które odpowiada włoskie studio Milestone). Twórcy stawiają przede wszystkim na rozwiniętą społeczność graczy i zabawę w trybie wieloosobowym oraz oprawę graficzną, która jasno nakreśla nową jakość w branży gier wideo. Tytuł przedstawia również inne podejście do ścigania się, a przede wszystkim skupia się na współpracy społeczności graczy, którzy organizują się w tytułowe ”kluby”. Sama rozgrywka w DriveClub ma charakter czysto zręcznościowy, z elementami symulacji. Sony zainwestowało wiele pieniędzy w rzeczony tytuł, ale przyjęło też sporą ilość krytyki na swoje barki, po przesunięciu premiery gry na rok 2014. Japoński gigant postanowił wytłumaczyć wszystko w stosownej notce napisanej dla redakcji serwisu IGN:

“Ekipa Evolution Studios ciężko pracuje aby Driveclub było prawdziwie next-genową grą wyścigową dla PlayStation 4, a datę premiery ogłosimy wkrótce. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, jakie postępy są poczyniane w Driveclub i dziękujemy za Waszą cierpliwość.”

Właścicielom PlayStation 4 pozostaje tylko czekać na oficjalne ogłoszenie, dokładnej i miejmy nadzieję ostatecznej, daty premiery DriveClub. Jeżeli jeszcze nie jesteście w temacie, to poniżej możecie sprawdzić jeden ze zwiastunów omawianej produkcji.

Written By
More from Aleks

Oszałamiające możliwości nowej generacji konsol

Epic Games zaprezentowało nowe możliwości silnika Unreal odpalonego na konsoli nowej generacji...
Read More