Sony publikuje kolejne filmiki z gry Star Wars Battlefront

Sony mimowolnie przywłaszczyło sobie nieco premierę Star Wars Battlefront i to kolejna, wielka gra z gatunku FPS, która zaczyna się kojarzyć głównie z konsolą PlayStation 4.

Na Twitterze japońskiej korporacji możecie obejrzeć nowe nagrania wideo z gry. Krótkie, bo krótkie, ale rzeczywiście imponująco ten gameplay z gry Star Wars Battlefront wygląda.

Premiera długo oczekiwanego Star Wars: Battlefront jest tuż za zakrętem, zatem oczekiwania względem tej gry są ogromne. Ciężko jednak powstrzymać się przed ciekawością, skoro ze wszystkich stron atakowani jesteśmy całą masą materiałów z nadchodzącej produkcji. Na udostępnionych dzisiaj filmikach gracze mogą przyjrzeć się jak wygląda kierowanie AT-ST oraz korzystanie z termicznych ładunków wybuchowych.

Najmocniejszą stroną gry Star Wars Battlefront jest bez wątpienia oprawa graficzna, która prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania. Nawet tak krótkie filmiki, jak te publikowane właśnie na Twitterze, dają jasno do zrozumienia, z jakiego kalibru grą wideo mamy do czynienia. DICE wypracowali niesamowitą jakość wykonania i absolutnie warto jest czekać na premierę gry Star Wars Battlefront.

Tytuł pojawi się na rynku już z dniem 19 listopada na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach. Gra zapowiada się bardzo dobrze, a zainteresowanych graczy z pewnością nie powinno zabraknąć. Możecie się oczywiście zapoznać również z wrażeniami Piotrka z ogrywanej bety gry na PlayStation 4.


 

[interaction id=”5626524041d4754d14747d15″]

Written By
More from Patryk

Komiks Polski Duch pod patronatem Projekt Konsola

Serwis Projekt Konsola postanowił wesprzeć kolejny pomysł fundowany na portalu PolakPotrafi.pl. Tym...
Read More