Sony przedstawia smartphone Xperia Z3+

Firma Sony zdecydowała się ujawnić najnowszy smartphone Sony Xperia Z3. Nowy smartphone charakteryzuje się świetnym wyglądem oraz świetną specyfikacją techniczną.

Sony przedstawia luksusowe uzupełnienie serii flagowych smartfonów Xperia Z3: Xperia Z3+, czyli smukły, elegancki i stylowy smartfon charakteryzujący się wyjątkowo dużą wydajnością.

Sony_Z3

Można wykonywać najlepsze zdjęcia z Xperia Z3+ dzięki najdoskonalszej technologii fotograficznej Sony zastosowanej w aparatach: głównym, umieszczonym z tyłu smartfonu, oraz przednim.Imponująca wytrzymałość baterii oraz wydajnośćumożliwia jeszcze szybsze i trwające dłużej połączenie ze światem, bez względu na to czy korzysta się z niego w pracy czy tylko dla zabawy.

Najważniejsze cechy Sony Xperia Z3+:

  • Elegancka, stylowa, wodoodporna konstrukcja, cechująca się atrakcyjną smukłością (6,9 mm) i lekkością (144g)

  • Doskonałe zdjęcia i filmy z aparatów umieszczonych na tylnym (20,7MP) i przednim (5MP) panelu telefonu ‒ wyśmienite krajobrazy i selfie nawet w słabym świetle
  • Potężna wydajność z ultraszybkim, 8-rdzeniowym, 64-bitowym procesorem Qualcomm Snapdragon 810 oraz baterią wytrzymującą do dwóch dni, dzięki którym można połączyć się ze światem szybciej i na czas dłuższy niż kiedykolwiek wcześniej.
  • Wiodący wyświetlaczSony, technologia High-Res Audio i możliwość gry na PlayStation 4 zapewniają oszałamiającą rozrywkę.

xperia-z3-plus

Smartfon Sony Xperia Z3+ zostanie udostępniony w czterech opcjach kolorystycznych, które będą odpowiadać każdemu indywidualnemu stylowi i najbardziej wyrafinowanym gustom. Przygotowano następującą kolorystykę: czerń i biel, do tego najnowsza wersja koloru miedzianego oraz smartfon w kolorze morskim.

Xperia Z3+ będzie dostępne od czerwca 2015 roku; w Polsce także od czerwca ekskluzywnie na rynku operatorskim ‒ w sieci Orange (wersja Single SIM) i w sieciach handlowych (wersja Single SIM) w cenie 2999 zł.

[informacja prasowa]

xperia-z3

xperia-z3-plus-picture

Written By
More from Patryk

Naughty Dog przygotują grę Half-Life 3 na PlayStation 4?

Half-Life 3 to gra, która najprawdopodobniej nigdy nie powstanie, ale gra już...
Read More