SOMA i nowy trailer przedstawiający koszmarne istoty

SOMA to kolejny horror od twórców Amnesi. Premiera gry już za kilka dni, więc nikogo nie powinno dziwić, że do sieci trafił nowy trailer, który jasno daje do zrozumienia, że podczas rozgrywki, przyjdzie nam spotkać naprawdę przerażające istoty.

Ekipa Frictional Games w swojej najnowszej produkcji stawia na nieco inne klimaty, niż te, które znamy z Amnesi. SOMA to oczywiście horror, ale osadzony w realiach science- fiction wzbogacony o brutalne i hardcorowe sceny, o czym świadczy najnowszy trailer. Fani gatunku i chorych klimatów na pewno będą wniebowzięci.

Materiał skupia się na kreaturach, które zapewne przyjdzie nam spotkać podczas rozgrywki. Chociaż zapewne większość z nas wolałaby uniknąć takiego spotkania, to możemy być pewni, że specjaliści z Frictional Games zadbają o to, abyśmy na każdym kroku odczuwali zagrożenie ze strony owych stworów.

SOMA zmierza na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4. Premiera gry zaplanowana jest na 22 września. Myślicie, że nowa produkcja twórców Amnesi odniesie taki sam sukces? Czy raczej będzie to niewypał, który spodoba się nielicznym?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=B37zM90OzzE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55eff1d28f1e968801e3bf7f”]

More from Mikołaj Ciesielski

Games of Thrones: A Telltale Games Series- do sieci trafiły oceny pierwszego epizodu

Telltale Games nie zwalnia tempa. Po udanym starcie Tales from the Borderlands,...
Read More