Slashy Souls, niepotrzebny spin-off Dark Souls?

Uniwersum gier z serii Dark Souls może się pochwalić ogromną ilością oddanych fanów pomimo już legendarnego poziomu trudności gier firmy From Software. Premiera trzeciej części zbliża się wielkimi krokami, więc przyjmując taktykę Bethesdy, Namco Bandai zdecydowało się wydać darmową promocyjną grę na tablety i smartfony.

Jednak chyba nikt nie spodziewał się tak złego odbioru ów dodatku. Tym co pcha fanów przez kolejne etapy gry, a jednocześnie bardziej ich w sobie rozkochuje to duża dbałość o szczegóły. Gracze wiedzą, że każda porażka to ich wina, w dodatku na każdym kroku są poukrywane elementy tworzące obraz uniwersum. Nic więc dziwnego, że bez cienia radości zostało odebrane pojawienie się Slashy Souls, które przeobraziło grę action RPG w… Endless runnera.

Fani, zarówno zwykli gracze jak i osoby znane w branży gier, bardzo źle przyjęli koncept i wykonanie Slashy Souls. Z powodu ogromnego uproszczenia w stosunku do pierwowzoru, aż po samo wykonanie gry, trudno jest znaleźć słowa pochwały dla tego tworu.

George Broussard @georgeb3dr
Chcecie zobaczyć jak wygląda kiepska promocja gry? Pobierzcie Slashy Souls (za darmo na iOS)

Jim Sterling @JimSterling
Slashy Souls to jest na pewno coś w co zagrałem trzy minuty.

Katelyn Gadd @antumbral
Najgorsze w Slashy Souls jest to, że próbki gry wyglądają jakby ktoś się *starał* z tym zrobić coś dobrego, ale poniósł klęskę.

Te i wiele innych komentarzy pojawiło się tuż po pokazaniu pierwszego zwiastunu. Dosłownie żaden nie był przychylny ruchowi Namco Bandai.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=HCwq0vETQ90″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]
Written By
More from Bartek Gabiś

Marcowe Xbox Games with Gold

Games with Gold jest subskrypcją proponowaną posiadaczom konsol Xbox 360 i Xbox...
Read More