Beta The Division rusza już dzisiaj

Już dzisiaj posiadacze Xboxa One mogą wziąć udział w otwartych beta testach The Devision, najnowszej gry markowanej nazwiskiem Toma Clancy’ego, której wydawcą jest Ubisoft. Posiadacze PlayStation 4 oraz PC będą mogli się dołączyć do gry już jutro. Testy potrwają do niedzieli 21. lutego, a sama gra potrzebuje 26,1GB dla PlayStation 4 i 23,08GB dla Xboxa One.

Th Devision to niecodzienny dla Ubisoftu projekt, bowiem nie jest to po prostu kolejna gra z otwartym światem tylko MMO. Całość jest osadzona we spustoszonym przez zarazę Nowym Jorku, w rządzi jedynie prawo dżungli egzekwowane przez zorganizowane, bandyckie jednostki zagrażające każdemu. Jedynym sposobem na przetrwanie jest współpraca, kluczowy element gry mający nie tylko zapewniać rozrywkę, ale tworzyć klucz do wiarygodnego przedstawienia świata gry.

Każdy gracz rozpocznie grę od stworzenia swojego agenta tytułowej jednostki, którym będzie przemierzać zniszczone ulice Manhattanu, stale będąc narażonym na złość przeciwników i natury. Są to elementy bezpośrednio wpływające na akcje gracza, który musi dopasować swoją taktykę mając je na uwadze. Jednak nie wszystkie obszary będą od razu dostępne. Cały świat jest wypełniony resztkami dawnych czasów pokoju i plonami obecnego chaosu, posłużą one do ulepszania swoje ekwipunku, ale przede wszystkim maski gazowej umożliwiające odwiedzanie nowych lokacji.

Tom Clancy’s The Divison to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier Ubisoftu. Premiera gry była już kilkukrotnie przesuwana, a entuzjazm graczy na przemian malał, by znów wzrosnąć w momencie, gdy premiera zbliżała się wielkimi krokami. The Divison trafi na komputery osobiste oraz na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Wszyscy zainteresowani mogą szukać tego tytułu w sklepach już 8 marca.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=jtdEpmQvfPs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]
Written By
More from Bartek Gabiś

Specjalne Nintendo Direct już 26. lutego

Nintendo Direct to stworzony przez zmarłego w zeszłym roku prezesa Nintendo Satoru...
Read More