Następny Mass Effect na początku 2017 roku

Pomimo różnic zdań fanów i przeciwników na temat serii Mass Effect stworzonej przez BioWare, jedno pozostaje pewnym, te gry weszły na stał do historii gier RPG, space oper i sztuki tworzenia bardzo dobrych postaci. Faktem jest też ogromna ilość fanów serii. Powinna ich ucieszyć wiadomość, że idzie już kres wyczekiwaniom. Mass Effect: Andromeda już w pierwszym kwartale 2017!

Ten ostatni element sprawił, że mnóstwo ludzi zdołało się do tego tytułu przywiązać i od premiery ostatniej gry wciąż czekają na więcej. Nic dziwnego, że podczas pierwszej prezentacji na targach E3 sieć wybuchła tą wiadomością: Mass Effect: andromeda już na święta 2016!”. Internet zalało morze analiz i życzeń dotyczących najnowszej odsłony serii. I chociaż to się może wydawać niewiele, to okazało się, że fani będą musieli cierpliwie poczekać jeszcze dłużej.

Pracownik finansów EA Blake Jorgensen pociesza przypominając, że fanów nie po prostu BioWare, ale EA czeka i tak szereg wyzwań i produktów wysokiej jakości. To w 2016 mają wyjść:

  • Battlefield,
  • Titanfall 2,
  • i Mirror’s Edge.

Z pozoru są to tylko trzy tytuły, ale po pierwsze są to wysokobudżetowe produkcje, a po drodze EA będzie promowało swoją subskrypcję EA Access, mniejsze tytuły, a i zapewne pojawi się jeszcze niejedna gra udostępniona posiadaczom Xbox One, by mogli się cieszyć z dóbr wstecznej kompatybilności ich konsoli.

Written By
More from Bartek Gabiś

Nintendo eShop Download 25. lutego

Jak każdego tygodnia Nintendo udostępnia swoim europejskim fanom listę nowości, które w...
Read More