Sebastien Loeb Rally Evo w styczniu na PlayStation 4 i Xbox One

Potwierdzono datę premiery nowego symulatora rajdów samochodowych od firmy Milestone. Gra Sebastien Loeb Rally Evo trafi do sprzedaży już pod koniec stycznia przyszłego roku.

Gra Sebastien Loeb Rally Evo zostanie wydana na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych już 29 stycznia przyszłego roku. Taką informację oficjalnie ujawniło studio Milestone odpowiedzialne za ten tytuł.

Oczywiście musicie pamiętać, że gra oryginalnie została zapowiedziana na ten miesiąc, ale Milestone musieli przesunąć datę premiery z uwagi na kwestie techniczne. Firma chciała wykorzystać dodatkowy czas na dopracowanie gry w pełni, aby po premierze wyglądała ona jakościowo i nikogo nie zawiodła. Pod koniec stycznia tytuł pojawi się w oficjalnej sprzedaży, zatem pozostaje tylko czekać na najnowszą, rajdową grę tego producenta.

Sebastien Loeb był genialnym kierowcą, ale gra sygnowana jego nazwiskiem będzie miała wymagającą konkurencję. Dziś przecież debiutuje popularne i wielce oczekiwane WRC 5 na konsolach stacjonarnych oraz pecetach. Trzeba jeszcze pamiętać o znakomitym Dirt Rally, które jest sukcesywnie rozwijane przez motoryzacyjnego giganta w postaci firmy Codemasters.

Podsumowując, fani rajdów samochodowych nie powinni narzekać na brak dobrych gier i wrażeń. Na przestrzeni kilku miesięcy będziecie mogli ograć aż trzy wysokiej jakości produkcji i samemu zdecydować, która z nich jest najlepsza. Ilu z Was stawia na Sebastien Loeb Rally Evo w dniu premiery?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=4EJLjhKXnqc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5620ca9747771a9960ef2ee7″]

Written By
More from Patryk

Watch Dogs przepełnione zawartością i treściami dla dorosłych graczy

Watch Dogs to gra akcji z otwartym światem, w której wcielamy się...
Read More