Pamiętajcie o dzisiejszej premierze gry WWE 2K16

Osobiście lubię wrestling i cotygodniowe śledzenie zmagań moich ulubionych zawodników. Kane powrócił w starym stylu, toteż warto zainteresować się dzisiejszą premierą gry.

Dlatego warto przypomnieć Wam, że dziś, równocześnie z europejską premierą,  do sprzedaży trafiła gra WWE 2K16. Produkcja ukazała się w angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 i Xbox One.

Czego możemy się spodziewać po tegorocznej edycji starć kolorowych mięśniaków?

Jako najnowsza część flagowej serii gier poświęconych wrestlingowi, WWE 2K16 dostarcza autentyczną  akcję, zawierając przy tym lubiane przez fanów cechy z poprzednich odsłon oraz nowe supergwiazdy, diwy i legendy WWE, ulepszenia w rozgrywce oraz aktualizacje. Bohaterem tegorocznej okładki gry WWE 2K16 jest Stone Cold Steve Austin. Wrestler uważany za jedną z najpopularniejszych supergwiazd WWE jaka kiedykolwiek uczestniczyła w walkach. Austin zdobył 21 tytułów mistrzowskich w ciągu całej swojej kariery i został umieszczony w Hall of Fame WWE w 2009 roku.

Poniżej możecie zobaczyć jeden ze zwiastunów gry WWE 2K16opublikowanych w sieci. Ja ograłem zeszłoroczną edycję i przyznam, że byłem zadowolony, a Wy zdecydujecie się zakupić ten tytuł?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=cl7qHVD5x7Q” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56334e35afdd55437cef644f”]

Written By
More from Patryk

Final Fantasy VII Remake będzie wydawany epizodycznie

Długo oczekiwane Final Fantasy VII Remake będzie dostępne na rynku w wersji...
Read More