Rzućcie okiem na pierwsze kilkadziesiąt aut z Driveclub

Na serwisie imgur opublikowano zdjęcia pierwszych 35 samochodów, które dostępne będą w Driveclub. Premiera gry jeszcze tej jesieni, dostępność tylko na PlayStation 4.

Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczyło spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Driveclub dwoi się i troi, aby przyćmić w mediach inne, również wyścigowe premiery gier tej jesieni. W sieci udostępniono bardzo ciekawy album screenów, który przedstawia nam pierwsze trzydzieści pięć samochodów, które dostępne będą dla graczy podczas rozgrywki.

Zdjęcia najwyższej jakości samochodów zostały opublikowane na serwisie imgur. Trzeba przyznać, że autorzy gry w odpowiedni sposób przygotowali motoryzacyjne menu. W trakcie zabawy zasiądziemy za kierownicami takich samochodów jak Ferrari, Lamborghini, Mercedes AMG, czy też Alfa Romeo. Producent przygotował modele samochodów z najwyższej półki, nie ma mowy o używanych, starszych pojazdach. 

Przypominamy również, że ostatnio w sieci pojawiło się kilka materiałów wideo z rozgrywki w testową wersję Driveclub. Gra ostatecznie trafi na rynek 8 października tego roku. Tytuł dostępny będzie tylko na PlayStation 4. Pamiętajcie również o tym, że autorzy udostępnią specjalną wersję dla użytkowników PlayStation Plus.

Written By
More from Patryk

Komputer i nowe technologie #1

Nowe technologie oraz informacje z rynku komputerowego zawitały na serwis Projekt Konsola....
Read More