Kolejne tytuły trafiają do usługi EA Access

Usługa EA Access dostępna dla posiadaczy Xboksów One ma się dobrze, nic więc dziwnego, że zostaje ona poszerzona o nadchodzące hity od Electronic Arts. Użytkownicy najnowszej konsoli Microsoftu po raz kolejny będą mogli sprawdzić owe gry na kilka dni przed premierą.

Firma Electronic Arts potwierdziła, że zbliżające się wielkimi krokami Unravel, EA Sports UFC 2 oraz Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 trafią do usługi EA Access. Oznacza to, że wszyscy posiadacze konsoli Xbox One, którzy wykupili ową usługę będą mogli sprawdzić te tytuły na kilka dni przed premierą

Unravel zadebiutuje na rynku już 9 lutego. Abonenci EA Access sprawdzą tę produkcję już 5 lutego. W przypadku Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 premierę zaplanowano na 26 lutego, a dzięki EA Access posiadacze konsoli Xbox One wejdą do gry już 18 lutego,czyli ponad tydzień przed oficjalną premierą gry. Ostatni tytuł, czyli EA Sports UFC 2 zadebiutuje na rynku 17 marca, a usługa EA Access pozwoli nam wejść do oktagonu tydzień wcześniej,czyli 10 marca.

Warto wspomnieć, że usługa EA Access pozwala graczom na spędzenie 10 godzin przed ową produkcją. Tuż po “wykorzystaniu” limitu, gracze mogą zdecydować czy chcą zakupić grę, oczywiście po obniżonej cenie. Dodajmy, że usługa EA Access kosztuje 14,99 zł jeśli zdecydujemy się na miesięczny abonaement, jeśli jednak chcemy wykupić dostęp na cały rok, to jest to koszt 79,99 zł. 

More from Mikołaj Ciesielski

Nowe informacje na temat Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare jest kolejną odsłoną jednego z najpopularniejszych cyklów...
Read More