Rise of the Tomb Raider – uważajcie na błąd, który uniemożliwia przejście gry

Rise of the Tomb Raider to świetna gra, ale niestety również posiadająca niewielkie błędy. Jeden z nich uniemożliwia ukończenie gry, dlatego się go wystrzegajcie.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące pewnego błędu gry Rise of the Tomb Raider, który uniemożliwia ukończenie gry. Wspomniany błąd występuje na poziomie “Akropol”. Pamiętajcie, aby absolutnie nie zapisywać gry albo wychodzić z niej zaraz przed basenem prowadzącym do grobowca w Dolinie Geotermicznej.

Ze względu na charakter błędu, warto pamiętać, że nie dotyka on wszystkich graczy, jednak ci którzy stali się jego ofiarami nie mogą ukończyć gry Rise of the Tomb Raider. Przedstawiciele Crystal Dynamics są już świadomi problemu. Twórcy gry przyznali niestety, że błąd wprowadza sporo zamieszania do zapisanego stanu gry i choć pracują właśnie nad aktualizacją. Ponadto podkreślają, że nie będą oni w stanie ingerować w indywidualne stany zapisu graczy.

Podsumowują, oznacza to mniej więcej tyle, że osoby które napotkały ten błąd będą zmuszone rozpocząć całą kampanię Rise of the Tomb Raider od początku.

Jak widać, nawet najlepszym producentom gier wideo zdarzają się przykre błędy, które wychodzą dopiero po premierze gry. Warto to sprawdzić i mieć w pamięci, że do momentu publikacji aktualizacji również Wy będziecie narażeni na przykre konsekwencje utraty zapisanej gry. Mam nadzieję, że Wam się to nie przytrafiło, co?

[interaction id=”56371e2641d4754d14e310f7″]

Written By
More from Patryk

Nowa aktualizacja o numerze 2.01 do PlayStation 4

Firma Sony wypuściło kolejną aktualizację PlayStation 4, o numerze 2.01, która usuwa...
Read More