Reżyser Uncharted 4 odchodzi do studia, które stworzyło League of Legends.

Transfery z jednej firmy do drugiej mają miejsce również w branży gier wideo. Reżyser Uncharted 4 odszedł ze studia na rzecz pracy z twórcami League of Legends.

Uncharted-3-Preorder-Bonus-Banner-600x234

 Uncharted 4, to jak sama nazwa wskazuje, czwarta odsłona przygód Nathana Drake’a, awanturnika i poszukiwacza skarbów, który ma niezwykłe szczęście do pakowania się w kłopoty. Kolejna część nie będzie odbiegać od pozostałych, co oznacza, że nadal będziemy mieli przyjemność przeżyć przygody bardzo przypominające te, które swego czasy przeżywał Indiana Jones. Czwarta część serii wyprodukowanej przez studio Naughty Dog zmierza tylko i wyłącznie na najnowszą konsolę firmy Sony, czyli na PlayStation 4.

unch4

Jednak bohaterem ostatnich doniesień, które dotyczą gry nie jest pan Drake, a reżyser studia Naughty Dog, Justin Richmond, który tak skomentował całą sytuację:

‘Zdecydowałem się na opuszczenie studia Naughty Dog, pomimo tego, że naprawdę uwielbiam tę firmę i ludzi, którzy ją tworzą. Wiem, że będą oni nadal tworzyć wspaniałe gry. Zdecydowałem się dołączyć do Riot Games, ponieważ uważam, że dzieją się tu niezwykle innowacyjne rzeczy, a ja chce być ich częścią.”

Należy również wspomnieć, że to nie jedyna, w ostatnim czasie, „utrata” studia, które stworzyło także wspaniałą grę The Last of Us. Na początku marca pożegnała się z nimi również Amy Henning, która była główną pomysłodawczynią przygód o Nathanie Drake’u. Naughty Dog nie podało jeszcze dokładnej daty premiery Uncharted 4. Wiadomo jedynie, że gra ma pojawić się w przyszłym roku.

[autor newsa – Mikołaj Ciesielski]

Written By
More from Patryk

Zobacz Wiedźmińskie skiny dla PlayStation 4 i Xbox One

Firma CDP.pl właśnie zdecydowała się zacząć promocję skinów z gry Wiedźmin 3:...
Read More