Nathan Drake i jego model z gry Uncharted 4: A Thief’s End zachwyca

W sieci opublikowano model postaci Nathana Drake’a z gry Uncharted 4: A Thief’s End na PlayStation 4. Dzięki temu gracze mogą zobaczyć, jaką mocą dysponuje konsola Sony.

Trzeba przyznać, że firma Naughty Dog zna się na swojej robocie i można lubić Uncharted, bądź nienawidzić, ale docenić umiejętności tego studia absolutnie wypada. Dziś w sieci możecie zobaczyć grafikę przedstawiającą model postaci Nathana Drake’a z gry Uncharted 4: A Thief’s End, który dobitnie pokazuje, jaką mocą obliczeniową dysponuje konsola Sony oraz jakim talentem dysponuje kapitał ludzki w firmie Naughty Dog.

Poniżej prezentowany model bohatera gry zrobi wrażenie absolutnie na każdym. Nathan Drake jest zbudowany bardzo szczegółowo, widać na nim rany, pot, krew, włosy oraz zabrudzenia na ubraniu. Faktycznie producent wycisnął bardzo dużo z gry Uncharted 4: A Thief’s i warto czekać na jej ostateczną premierę. Jeżeli udało się przygotować tak zaawansowane modele postaci, to jak będzie wyglądało wirtualne środowisko gry?

Tego dowiemy się po przyszłorocznej premierze. Warto podkreślić, że praca wykonana przez firmę Naughty Dog tylko potwierdza, jak wiele wykrzesać z konsol stacjonarnych potrafią studia first-party, czyli te pracujące najbliżej z producentami PlayStation 4 bądź Xbox One. Tylko dzięki wsparciu merytorycznemu producentów hardware’u studia są w stanie okiełznać moc konsoli i wydobyć z nich o wiele więcej, aniżeli producenci third-party.

Jakie jest Wasze zdanie na temat pracy Naughty Dog i modelu Nathana Drake’a? Nie szkoda Wam trochę, że seria odchodzi?

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/Uncharted-4-nathan-drake.jpg”]

[interaction id=”560a3c16c70ac51c03a90d73″]

Written By
More from Patryk

The Crew będzie otrzymywało darmowe dodatki i aktualizacje

Autorzy gry The Crew zapowiedzieli, iż po premierze będą udostępniane bezpłatne dodatki,...
Read More