Resident Evil: Origins Collection zostanie wydane przez firmę Cenega w dobrej cenie

Firma Cenega zajmie się oficjalną dystrybucją gry Resident Evil: Origins Collection na terenie naszego kraju. To bardzo dobry sygnał, że ktoś wreszcie zainteresował się oficjalnie remasterami Capcomu.

Jeżeli nie mieliście okazji zapoznać się z grami Resident Evil Remake, bądź też Resident Evil 0, to kolekcja Origins jest skierowana właśnie do Was. Polska premiera tytułu odbędzie się, wraz ze światową, 22 stycznia 2016 roku. Gra będzie dostępna w oryginalnej, angielskiej wersji językowej na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputerach PC.

Osoby, które zamówią grę przed premierą, otrzymają zestaw dwóch kostiumów:

  • kostium pielęgniarki z Resident Evil: The Mercenaries 3D dla Rebeccki
  • kostium Codyego z Street Fighter Alpha 3 dla Billy’ego

W pierwszym i oryginalnym Resident Evil, gracze będą mogli wcielić się w postać jednego z członków zespołu S.T.A.R.S. (Special Tactics and Rescue Service) – Chrisa Redfielda lub Jill Valentine, którzy zostali wysłani aby odnaleźć zaginiony Zespół Bravo. Oczywiście z ograniczoną liczbą amunicji i zaledwie kilkoma przedmiotami ułatwiającymi przetrwanie gracze muszą zachować jasność umysłu, aby rozwikłać zagadki i ominąć pułapki, które czekają na nich na każdym etapie gry.

Natomiast Resident Evil 0 przenosi graczy z powrotem do 1998 roku. Raporty alarmują o niezwykłych morderstwach na obrzeżach Raccoon City. Miejskie siły specjalne – S.T.A.R.S. wysyłają do zbadania sprawy Zespół Bravo z Rebeccą Chambers w składzie, która spotka na swojej drodze Billego Coena – byłego porucznika marynarki, na którym ciąży wyrok śmierci. W trakcie gry gracze będą musieli wcielić się zarówno w Rebeccę jak i Billyego aby rozwikłać zagadkę.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=I51zOi8-WGo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55eff1d28f1e968801e3bf7f”]

Written By
More from Patryk

Dziś premiera gry Final Fantasy XIV: Heavensward na PlayStation 4 i PC

Małe święto mają dzisiaj właściciele Final Fantasy XIV: A Realm Reborn, bo...
Read More